alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 85.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyvos priedas BARDAHL OIL BOOSTER+TURBO PROTECT 300ml

Gamintojas: Bardahl
Prekės kodas: ALY-14-P0001
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 17.30€ 10.99€
be PVM: 9.08€

BARDAHL OIL BOOSTER+TURBO PROTECT

Bardahl Oil Booster + Turbo Protect yra variklinės alyvos priedas, sumažinantis trintį, išvalantis nuosėdas ir nuo jų apsaugantis. Sudėtyje yra Bardahl polinės traukos formulė, kuri pagerina veikimą ir prailgina naujo variklio tarnavimo laiką.

"Tikrai, ponai, mes negalėjome patikėti, kad naudojant Bardahl pajusime tokį skirtumą!".
Tai buvo pirma, ką pasakė pasaulyje garsi YORK Stanfordo techninių tyrimų laboratorija, esanti Konektikute, kai ištyrė geriausiai žinomą Amerikoje alyvos priedą. Šie specialistai atliko labai tikslų 180 dienų tyrimą.
Rezultatas: variklio dilimo sumažėjimas nuo 10 proc. iki 40proc.
Bet ši laboratorija nebuvo pirmoji, kuri tai pastebėjo. 1978 m. birželio mėn. EG G Automotive Research atliko serijinį taip vadinamą sekos IIID tyrimą, norėdami įvertinti apsaugančias nuo dilimo ir oksidacines šio produkto, naudoto kartu su kokybiška varikline alyva, savybes.
Rezultatas: dilimo sumažėjimas 61,5 proc. ir 12 proc. mažesnė alyvos oksidacija.
Prancūzijos naftos instituto tyrimo rezultatai parodė dilimo sumažėjimą 47 proc. bei dilimo užvedant sumažėjimą 77 proc. Tai rezultatai, kurie nemeluoja.
Daugybė mažesnių bandymų ir milijonų vairuotojų visame pasaulyje patirtis neginčijamai rodo, kad šis Bardahl produktas sumažina trintį variklyje ir ženkliai sumažina kuro suvartojimą. Per daugiau nei 60 metų Bardahl įrodė savo savybes.

PROBLEMA
Dilimas nėra pastebimas naujuose varikliuose tol, kol neatsiranda problemų: triukšmas, alyvos degimas, mažėjanti galia ir efektyvumas. Nuosėdos taip pat yra mažiau pastebimos. Dažniausiai, geras bendras variklio stovis neleidžia pastebėti jų sukeliamo veiklos pablogėjimo. Bet visų pirma, dilimas ir nuosėdos trukdo sklandžiam veikimui, trumpina variklio tarnavimo laiką ir didina kaštus.
Trintis ir dilimas yra didžiausi vos tik užvedus, prieš alyvos pratekėjimą pro variklį. Ši trintis paleidimo metu gali sudaryti 80-90% viso variklio dilimo.
Lako formavimasis yra didžiausias iš karto po užgesinimo, kai karšti degalų garai nusėda ant variklio dalių. Dirbant varikliui taip pat susidaro anglis ir dumblas, lakas bei guma.

VEIKIMAS
Bardahl Oil Booster + Turbo Protect sudėtyje yra polinės traukos formulė, kurią sudaro unikali polinių organinių komponentų koncentracija bei ekstremalaus slėgio priedai. Šios cheminės medžiagos kontaktuoja su metalu, suformuodamos molekulinę plėvelę, kuri nesudega ar nepasišalina, net ir esant aukštam slėgiui ir temperatūrai šiuolaikiniuose varikliuose. Ši plėvelė išlieka net ir varikliui sustojus, nenuteka.

Bardahl nuolatinė apsauga atlieka kelis dalykus:
1. Sumažina dilimą - išlygina mikroskopinius nelygumus, kurie sukelia trintį, o mažiau trinties reiškia mažiau šilumos.
2. Išvalo nuosėdas - išplauna ir valo laką ir anglies daleles, padeda užkirsti kelią tolesniam jų susidarymui. Taip pat apsaugo nuo korozijos, kuri gali atsirasti išjungimo metu.
3. Palieka turbinos paviršiuje plėvelę, apsaugančią nuo ekstremalaus slėgio, dilimo, trinties.

Bardahl Oil Booster + Turbo Protect pagerina guolių, kamerų ir stūmoklių, taip pat turbinos tepimą bei prailgina jų tarnavimo laiką. Padeda išlaisvinti sulipusius vožtuvus, žiedus ir filtrus. Lengviau paleidžiamas variklis. Padidėja variklio efektyvumas bei veikimas, sumažėja eksploatavimo kaštai. Prailgina variklio tarnavimo laiką ir taupo priežiūros išlaidas.

NAUDOJIMAS: įpilti Bardahl Oil Booster + Turbo Protect į variklinę alyvą maždaug viduryje tarp alyvos keitimų ar kiekvieną kartą keičiant alyvą. Tinkamas su naujausios klampos alyva, tiek mineraline, tiek ir sintetine.

Susijusios prekės: