alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Priemonė variklio praplovimui Shell

Gamintojas: Shell
Prekės kodas: Aly-4-79662
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 6.05€ 5.05€
be PVM: 4.17€

Priemonė variklio praplovimui Shell

„Motor Flush“ – variklio praplovimo priemonė Shell variklio praplovimo priemonė tinka visų tipų benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Efektyviai pašalina gleives ir nuosėdų likučius iš variklio vidaus dalių.Greitai įsiskverbia į sunkai pasiekiamas darbines vietas, išvalo alyvos kanalus ir nuosėdas nuo stūmoklio žiedų. Išsaugo gumines tarpines.

Naudojimo instrukcija: talpos turinį supilti į variklį prieš alyvos keitimą. Patikrinkite alyvos lygį, pašildykite variklį. Supilkite valiklio likutį. Užveskite variklį ir plaikte 3-5min. dirbti tuščiąja eiga. Nespausti akceleratoriaus pedalo, su automobiliu nevažiuoti. Užgesinti variklį, išpilti atidirbtą lyvą, pakeisti alyvos filtrą ir supilti naują alyvą. Variklio praplovimas rekomenduojamas prieš kiekvieną alyvos keitimą.

Galiojimo terminas nurodytas ant pakuotės. 

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.