alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Pieštukas guminėms tarpinėms Shell

Gamintojas: Shell
Prekės kodas: Aly-4-79436
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 5.04€ 4.20€
be PVM: 3.47€

Pieštukas guminėms tarpinėms Shell

SHELL Rubber protection stick – Shell Pieštukas guminėms tarpinėms. Lengvai naudojamas Guminių tarpinių apsauginis pieštukas Pieštukas padės išlaikyti guminių tarpinių elastingumą ir apsaugos jas nuo trūkinėjimo ir senėjimo. Efektyviai apsaugo nuo užšalimo langus ir duris.

Naudojamas visus metus tiek automobilyje tiek ir namuose. „Shell“ Guminių tarpinių apsauginis pieštukas palieka ploną sluoksnį tepalo, kuris atstumia drėgmė. Be silikono.

Galiojimo data nurodyta ant pakuotės.

Naudojimo instrukcija: tarpinių apsauginį pieštuką tepti tik ant sausų tarpinių.

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.