alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Multifunction Spray Shell

Gamintojas: Shell
Prekės kodas: Aly-4-79358
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 6.19€ 5.15€
be PVM: 4.26€

Multifunction Spray Shell

„Shell“ daugiafunkcinė purškiama priemonė. Aukštos kokybės produktas, skirtas surūdijusioms judančioms mechaninėms ir elektrinėms dalims automobilyje, motocikle ir namuose. Giliai įsiskverbia ir efektyviai suskaido rūdis, riebalus ir susikaupusį purvą, taip nuvalydama paviršių. Ji patepa, konservuoja ir apsaugo nuo korozijos ir kitokių apnašų susidarymo. Apsaugo nuo girgždėjimo ir trynimosi. Atlaisvina užrūdijusias, užsikirtusias ir negalinčias pajudėti mechanines dalis. Pašalina drėgmę ir pagerina kontaktų laidumą. Be silikono. Nekenkia guminėms ir metalinėms detalėms.

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.