alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Matinis prietaisų skydelio valiklis Shell

Gamintojas: Shell
Prekės kodas: Aly-4-79360
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 5.75€ 4.79€
be PVM: 3.96€

Matinis prietaisų skydelio valiklis

SHELL Cockpit Spray Matt – „Shell“ matinis salono paviršių valiklis Efektyviai nuvalo ir apsaugo automobilio prietaisų skydą, kitus prietaisų skydelius ir plastikines detales automobilio viduje. Pašalina pirštų atspaudus, purvą ir dėmes, atkuria nuvalytų paviršių spalvą. Su bičių vašku. Palieka į šilką panašų MATINĮ sluoksnį ir malonų kvapą. Tinka glotniems ir tekstūriniams plastikiniams paviršiams. Sumažina dulkių kaupimąsi. Be silikonų.

Naudojimo instrukcija: prieš naudojimą supurtykite talpą. Saugoti galima ir vertikalioje padėtyje. Užpurkškite tolygų sluoksnį ant paviršiaus iš apytiksliai 5cm atstumo arba ant švelnios šluostės (rekomenduojama) ir paskleiskite ant viso pavišiaus. Patrinkite minkšta šluoste iki matinio blizgesio.

Nenaudoti vairui, stiklui, sėdynėms ir pėdalams.

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.