alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Automobilių stiklų ledo tirpiklis Shell

Gamintojas: Shell
Prekės kodas: Aly-4-79677
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 6.93€ 5.77€
be PVM: 4.77€

Automobilių stiklų ledo tirpiklis Shell

SHELL Ledo tirpiklis langams: Ledo tirpiklis greitai ir efektyviai pašalina šerkšną ir ledą nuo automobilio stiklų ir žibintų, taip pat atitirpina užšalusius valytuvus. Nepalieką žymių ir apsaugo automobilio stiklą nuo pakartotinio ledo susidarymo. Nekenkia dažams, chromuotoms dalims, guminėms, polikarbonato ir lakuotoms detalėms. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Galiojimo terminas nurodytas ant pakuotės.

Naudojimas: Pradėkite purkšti horizontaliai nuo lango viršaus. Leiskite kelioms sekundėms suveikti ir nuvalykite su šluoste arba automobilio valytuvais. 

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.