alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

ENEOS ECO ATF 1L

Gamintojas: Eneos
Prekės kodas: ALY-8-EU0125401N
Alyvos klampumas (SAE): ATF
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Automatinė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 15.83€ 12.66€
be PVM: 10.46€

ENEOS ECO ATF 1L

ENEOS ECO-ATF - tai efektyvus, mažo klampumo automatinės transmisijos skystis, skirtas Toyota, Honda, Nissan, GM, Ford ir kt. automobiliams. Jame naudojamos aukščiausios kokybės bazinės medžiagos (su pagerintomis oksidacijos ir terminio stabilumo savybėmis) ir mažo molekulinio svorio klampumo indekso didintojas (siekiant užtikrinti didesnį atsparumą mechaninei šlyčiai ir dėvėjimuisi). ENEOS ECO-ATF sukurtas pagal japonišką technologiją, kuria padidinamas automobilių su automatinėmis transmisijomis kuro ekonomiškumas bei padedama sumažinti energijos nuostolius dėl teliuskavimo sukimo momento keitiklyje, taip pat sumažinti skysčio tėkmės pasipriešinimą sankaboje, neprarandant dėvėjimosi mažinimo savybių.

Ypatybės

 • *Tinka tiek įprastoms, tiek fiksuojamo slydimo automatinėms transmisijoms ENEOS ECO-ATF yra daugiafunkcis ATF skystis, kurį galima naudoti tiek įprastose automatinėse transmisijose, tiek vis labiau naudojamose transmisijose su slydimo fiksavimo kontrolės sistemomis.
 • * Puikios trinties savybės ir apsauga nuo vibracijos Gerai subalansuotų, kruopščiai atrinktų priedų dėka ENEOS ECO-ATF pasižymi puikiomis trintį mažinančiomis savybėmis, naudojant su šlapiomis sankabomis ir stabdžiais (savybės, veikiančios automatinės transmisijos perjungimą). To pasėkoje pavarų perjungimas atliekamas tolygiau ir švelniau. Skystis taip pat pasižymi puikiomis ilgalaikės apsaugos nuo vibracijos savybėmis.
 • * Idealus suderinamumas su transmisijoje naudojamomis medžiagomis ENEOS ECO-ATF skystyje naudojami trinties modifikatoriai ir kiti priedai buvo kruopščiai tikrinami, kad būtų kuo geriau suderinami su automatinėse transmisijose naudojamomis guminėmis, nailoninėmis ir plastikinėmis medžiagomis.
 • * Idealus suderinamumas su transmisijoje naudojamomis medžiagomis Subalansuotas kokybiškų bazinių alyvų ir kruopščiai atrinktų priedų mišinys, naudojamas ENEOS CVT skystyje, užtikrina geresnius rezultatus kiekvienoje automatinės transmisijos skysčiui privalomoje srityje, įskaitant takumą žemoje temperatūroje, oksidacijos stabilumą, apsaugą nuo nusidėvėjimo, šlyties stabilumą ir apsaugą nuo putojimo.

Naudojimas

* ENEOS ECO-ATF skystis tinka VISIEMS japoniškiems automobiliams su automatine transmisija su sukimo momento keitikliais (išskyrus tuos, kurie su CTV transmisija). Tarp jų yra įprastos 4 greičių automatinės transmisijos su slydimo fiksavimu, 5 ir 6 greičių automatinės transmisijos. ENEOS ECO-ATF skystis yra suderinamas su visų tipų guminėmis, nailoninėmis ir dervinėmis medžiagomis, naudojamomis dažniausiai automatinėse transmisijose esančiose dalyse (siūlėse, tarpikliuose, trinties mažinimo medžiagose ir t.t.).

* ENEOS ECO-ATF tinka visoms transmisijoms, kurioms reikalaujama Toyota T-IV ir WS, Honda Z1, Nissan Matic J ir S, Mitsubishi/Hyundai/Kia SP-III, GM Dexron III ir Ford Marcon (netinka naudoti CVT transmisijose ir automatinėse transmisijose, kurioms rekomenduojama naudoti Ford Type F.)

Tinka Automobiliams

*Visiems automobiliams su automatine transmisija su sukimo momento keitikliu, išskyrus: - automobilius su nepertraukiamo perjungimo bepakope transmisija (CVT); - automobilius su Ford Type F automatinėmis transmisijomis (pagamintus 1986 ir seniau); - ne japoniškus automobilius, kuriuose reikalaujama naudoti originalius automatinės transmisijos skysčius.

* Pasiteiraukite apie kitus automobilių tipus.

Specifikacijos

 • Toyota & Lexus ATF Type T, T-IV, WS
 • Nissan Matic Fluid D, J, K, S, W
 • Honda Ultra ATF, Ultra ATF Z-1;
 • Mitsubishi ATF SP-II, ATF SP-III, ATF II, ATF AW, ATF SK
 • Mazda ATF Type-IV (9JWS 3317), ATF M-V
 • Subaru ATF, ATF 09119746
 • Suzuki ATF 5D06, ATF Type-IV (JWS 3309)
 • Hyundai SP-II, SP-III, ATF Type WS (NWS-9638), ATF Type T-IV (JWS 2209)
 • KIA Diamond SP-III

"JX Nippon Oil&Energy", viena seniausių naftos produktų gamintoja pasaulyje, įkurta 1888 metais Japonijoje. Šiuo metu JX Nippon - Nr.1 alyvų gamintoja Japonijoje ir viena daugiausiai gamykliniam užpildymui įvairioms Japonijos, P.Korėjos, Europos ir JAV automobilių kompanijų gamykloms variklines ir transmisijos alyvas bei kitas eksploatacines medžiagas tiekiančių bendrovių. Tarp jų: GM, Hyundai, Honda, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Lexus, Nissan, Mazda, Mercedes, Subaru, Suzuki, Toyota, Yamaha (motociklams). Ji taipogi gamina pasaulyje dėl pažangiausių technologijų ir variklio bei aplinkos tausojimo garsiomis tapusias ENEOS vardo alyvas. Dėka JX Nippon Oil valdomos pažangiausios mokslo bazės, ilgamečių bendradarbiavimo su automobilių gamintojais tradicijų jai pavyko įsitvirtinti tepimo medžiagų technologijų lyderės pozicijose. Dauguma ENEOS alyvų, tarp jų ir tiekiamos Baltijos šalims, yra pagamintos iš pačios JX Nippon Oil gaminamų aukščiausios kokybės sintetinių bazinių alyvų, panaudojant patentuotus, ilgalaikių bandymų būdu tarpusavyje subalansuotus moderniausius variklį ir energiją tausojančius priedus.