alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Alyva CASTROL ATF IIIH Transmax DEX III Multivehicle 1l

Gamintojas: Castrol
Prekės kodas: ALY-2-G0002
Alyvos klampumas (SAE): ATF
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Automatinė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 6.99€
be PVM: 5.78€

CASTROL ATF IIIH Transmax DEX III Multivehicle 1l

 

Aprašymas

Castrol Transmax™ Import Multi-Vehicle Automatic Transmission Fluid is for use in most Honda, Toyota, Nissan and other imported vehicles. It exceeds the requirements of the JASO-1A performance standard created by Japanese Automobile Manufacturers. This standard is recognized by Japanese OEMs in certifying ATF for use in their vehicles.

Produkto taikymas

  • Daugelių gamintojo patvirtinimų Castrol Transmax Dex III Multifunkcinis ATF tinka plačiam naudojimui.
  • Transmax Dex III Multivehicle yra specialiai suformuluotas dėl aukšto terminio stabilumo ir atsparumo oksidacijai, apsaugančiam nuo nuosėdų susidarymo ir alyvos susitraukimo, ilgesnį komponentų ir tepalų naudojimo laiką.
  • Optimizuotos trinties charakteristikos užtikrina sklandų perjungimą ir efektyvią energijos perdavimą.
  • Didelis klampumo indeksas užtikrina stabilų klampumą plačiu temperatūros diapazonu efektyviai apsaugant pavarų dėžes ir valdant vairo stiprintuvus.

Kokybės lygis

CASTROL ATF IIIH Transmax DEX III Multivehicle:  
Allison C4
Allison TES 389
Ford Mercon
GM Dexron IIIH
MAN TE-ML14 C
ZF 339 Z1, V1
MB-Approval 236.9
Voith H55.6335.xx
Volvo 97340
Volvo 97341
ZF TE-ML 04D, 14A, 17C

Techninės charakteristikos

CASTROL ATF IIIH Transmax DEX III Multivehicle Matavimo vienetai SAE ATF
Santykinis tankumas, esant 15°C g/cm3 0.859
Kinematinė klampa, esant 100°C cSt 7,2
Kinematinė klampa, esant 40°C cSt 35
Kinematinė klampa, esant -40°C mPa.s (cP) 16500
Klampos indeksas - 175
Pliupsnio temperatūra °C 216
Stingimo temperatūra °C -46
Color - Red

„Castrol“ pasaulyje plačiai žinoma kaip pirmaujanti, specializuota tepalų tiekėja. Didelis gaminių asortimentas pagal įvairius poreikius Nors daugelis mus pažįsta kaip tepalų automobiliams ir motociklams gamintojus, tačiau mes taip pat gaminame tepalus, kuriems nėra skiriamas toks didelis dėmesys, tačiau be jų neįmanoma kasdieniame gyvenime. Tai tepalai, naudojami, pavyzdžiui, dujų ir elektros energijos pramonėje, transporto pramonėje, statybų technikai ir žemės kasimo mašinoms, šaldymo technikai skirti tepalai, metalų ir plastiko apdirbimo, laivybos sektoriuje ir apskritai visoje pramonėje. Darbo pobūdis Sėkmę lemiančios pagrindinės vertybės: Pažangiausios technologijos Pergalės siekimas Aistra ir žavėjimasis Didžiausia sparta Šių vertybių laikymasis – pagrindinis įsipareigojimas klientams, siekiant abipusės naudos – mūsų sėkmės priežastis. „Castrol“ darbo pobūdis iš esmės visuomet toks ir buvo. Charlesas Cheersas Wakefieldas dar 1899 m. įkūręs įmonę besąlygiškai tikėjo, kad darbas išvien su klientais suteikia galimybę kurti tinkamus gaminius ir paslaugas. Jis buvo gana įžvalgus ir atkreipė dėmesį, kad tiek vieniems, tiek kitiems naudingiausia yra bendradarbiauti. Kaip tuomet, taip ir dabar šis mąstymo būdas yra aktualus ir nešantis sėkmę „Castrol“ organizacijai.