alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!

Gulf

Gulf

1901 metais Teksase įkurta Gulf kompanija transformavosi į tarptautinį, veikiantį visame pasaulyje, naftos produktų gamybos bei realizacijos tinklą. Gulf Oil International Ltd. centrinė Europos būstinė yra Londone. Čia generuojami strateginiai sprendimai, ruošiami ir vykdomi globalus marketingo projektai, moksliniai darbuotojai kuria, tobulina tepalų ir alyvų formuluotes, diegia naujas naftos produktų gamybos technologijas, suderina bei registruoja oficialius įrangos gamintojų patvirtinimus. Gulf produktai gaminami Belgijoje, Antverpene.

Gulf prekinis ženklas, pristatytas daugiau nei šimte valstybių, metams bėgant tapo kokybės bei profesionalumo sinonimu. Mėlyna ir oranžinė spalvos Gulf logotipe pradėjo dominuoti dar 1968 metais, kuomet Gulf Oil parėmė Ford GT40, Le Mans 24 valandų lenktynėse. Gulf glaudžiai bendradarbiavo su tokiomis lenktynių komandomis, kaip Porsche, Audi, McLaren, Mirage, Zytek. Pastaraisiais metais Gulf pergalių keliu žengia su Aston Martin bei Aprilla komandomis.

Daugiau apie GULF

Rodyti: Sąrašą / Lentelę
Rodyti:
Rikiuoti:
Gulf Universal Tractor Transmission Oil 80W (UTTF) 20L
Gulf Universal Tractor Transmission Oil 80W (UTTF) 20L Gulf Universal Tractor Transmission Fluid 80W- transmisinė/hidraulinė alyva, pagaminta iš mineralinės alyvos su specialiais priedais. Skirta naudoti šiuolaikinių traktorių, kelio mašinų bei kitos žemės ūkio technikos transmisijose bei hidrosi..
Išparduota!
Gulf Formula G 5W-40 20L
Gulf Formula G 5W-40 20L Gulf Formula G 5W-40- aukščiausio efektyvumo alyva, skirta lengvųjų automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams su turbokompresoriais, išmetimo dujų katalizatoriais ir be jų. Ji pagaminta iš kruopščiai parinktų sintetinių bazinių alyvų ir unikalaus „state-of-the-art”..
Išparduota!
Gulf Formula GVX 5W-30 20L
Gulf Formula GVX 5W-30 20L Gulf Formula GVX 5W-30- universali, sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva, skirta Euro IV ir Euro V emisijos normas atitinkantiems automobiliams bei mikroautobusams. Ji pagamintas iš kruopščiai atrinktų sintetinių bazinių alyvų ir pažangių priedų paketo bei ati..
Išparduota!
Gulf Formula ULE 5W-30 20L
Gulf Formula ULE 5W-30 20L Gulf Formula ULE 5W-30- aukščiausios kokybės universali benzininių ir dyzelinių variklių alyva, atitinkanti mid SAPS (sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros) reikalavimus. Ji pagaminta iš sintetinių bazinių alyvų ir subalansuoto priedų paketo bei rekomenduojama naujosios ka..
Išparduota!
Gulf TEC Plus 10W-40 20L
Gulf TEC Plus 10W-40 20L Gulf TEC Plus 10W-40- kokybiška, universali pusiau sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva. Ji pagaminta iš sintetinių ir mineralinių bazinių alyvų, subalansuoto, efektyvaus veikimo priedų paketo bei skirta lengviems automobiliams, furgonams, visureigiams ir nedide..
Išparduota!
Gulf Formula RNX 5W-30 1L
Gulf Formula RNX 5W-30 1L Gulf Formula RNX 5W-30- sintetinė lengvųjų automobilių variklių alyva gaminama pagal mažai sieros ir fosforo turinčią technologiją (low SAPS), pritaikant specialų priedų paketą. Rekomenduojama naujausiems atitinkantiems Euro IV taršos normas Renault automobiliams, ypač dyz..
Išparduota!
Gulf Formula RNX 5W-30 4L
Gulf Formula RNX 5W-30 4L Gulf Formula RNX 5W-30- sintetinė lengvųjų automobilių variklių alyva gaminama pagal mažai sieros ir fosforo turinčią technologiją (low SAPS), pritaikant specialų priedų paketą. Rekomenduojama naujausiems atitinkantiems Euro IV taršos normas Renault automobiliams, ypač dyz..
Išparduota!
Gulf Formula G 5W-40 1L
Gulf Formula G 5W-40 1L Gulf Formula G 5W-40- aukščiausio efektyvumo alyva, skirta lengvųjų automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams su turbokompresoriais, išmetimo dujų katalizatoriais ir be jų. Ji pagaminta iš kruopščiai parinktų sintetinių bazinių alyvų ir unikalaus „state-of-the-art” ..
Išparduota!
Gulf Formula G 5W-40 4L
Gulf Formula G 5W-40 4L Gulf Formula G 5W-40- aukščiausio efektyvumo alyva, skirta lengvųjų automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams su turbokompresoriais, išmetimo dujų katalizatoriais ir be jų. Ji pagaminta iš kruopščiai parinktų sintetinių bazinių alyvų ir unikalaus „state-of-the-art” ..
Išparduota!
Gulf Formula G 5W-40 5L
Gulf Formula G 5W-40 5L Gulf Formula G 5W-40- aukščiausio efektyvumo alyva, skirta lengvųjų automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams su turbokompresoriais, išmetimo dujų katalizatoriais ir be jų. Ji pagaminta iš kruopščiai parinktų sintetinių bazinių alyvų ir unikalaus „state-of-the-art” ..
Išparduota!
Gulf Formula ULE 5W-30 1L
Gulf Formula ULE 5W-30 1L Gulf Formula ULE 5W-30- aukščiausios kokybės universali benzininių ir dyzelinių variklių alyva, atitinkanti mid SAPS (sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros) reikalavimus. Ji pagaminta iš sintetinių bazinių alyvų ir subalansuoto priedų paketo bei rekomenduojama naujosios kar..
Išparduota!
Gulf Formula ULE 5W-30 4L
Gulf Formula ULE 5W-30 4L Gulf Formula ULE 5W-30- aukščiausios kokybės universali benzininių ir dyzelinių variklių alyva, atitinkanti mid SAPS (sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros) reikalavimus. Ji pagaminta iš sintetinių bazinių alyvų ir subalansuoto priedų paketo bei rekomenduojama naujosios kar..
Išparduota!
Gulf Formula ULE 5W-30 5L
Gulf Formula ULE 5W-30 5L Gulf Formula ULE 5W-30- aukščiausios kokybės universali benzininių ir dyzelinių variklių alyva, atitinkanti mid SAPS (sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros) reikalavimus. Ji pagaminta iš sintetinių bazinių alyvų ir subalansuoto priedų paketo bei rekomenduojama naujosios kar..
Išparduota!
Gulf Ultrasynth X 0W-20 1L
Gulf Ultrasynth X 0W-20 1L..
Išparduota!
Gulf Ultrasynth X 0W-20 4L
Gulf Ultrasynth X 0W-20 4L..
19.00€   23.00€

Be mokesčių: 15.70€
Gulf TEC Plus 10W-40 1L
Gulf TEC Plus 10W-40 1L Gulf TEC Plus 10W-40- kokybiška, universali pusiau sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva. Ji pagaminta iš sintetinių ir mineralinių bazinių alyvų, subalansuoto, efektyvaus veikimo priedų paketo bei skirta lengviems automobiliams, furgonams, visureigiams ir nedidel..
Išparduota!
Gulf TEC Plus 10W-40 5L
Gulf TEC Plus 10W-40 5L Gulf TEC Plus 10W-40- kokybiška, universali pusiau sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva. Ji pagaminta iš sintetinių ir mineralinių bazinių alyvų, subalansuoto, efektyvaus veikimo priedų paketo bei skirta lengviems automobiliams, furgonams, visureigiams ir nedidel..
Išparduota!
Gulf Superfleet XLE 10W-40 20L
Gulf Superfleet XLE 10W-40 20L Gulf Superfleet XLE 10W-40- aukštos kokybės sintetinės technologijos alyva, specialiai sukurta naudoti Euro IV ir Euro V dyzeliniuose varikliuose, reikalaujančiuose low SAPS technologijos produktų su DPF dyzelinių dalelių filtrų sistemomis; taip pat su EGR sistemomis...
Išparduota!
Gulf Superfleet XLE 10W-40 200L
Gulf Superfleet XLE 10W-40 200L Gulf Superfleet XLE 10W-40- aukštos kokybės sintetinės technologijos alyva, specialiai sukurta naudoti Euro IV ir Euro V dyzeliniuose varikliuose, reikalaujančiuose low SAPS technologijos produktų su DPF dyzelinių dalelių filtrų sistemomis; taip pat su EGR sistemomis..
Išparduota!
Gulf Superfleet Supreme 10W-40 20L
Gulf Superfleet Supreme 10W-40 20L Gulf Superfleet XLE 10W-40- aukštos kokybės sintetinės technologijos alyva, specialiai sukurta naudoti Euro IV ir Euro V dyzeliniuose varikliuose, reikalaujančiuose low SAPS technologijos produktų su DPF dyzelinių dalelių filtrų sistemomis; taip pat su EGR sistemo..
Išparduota!
Gulf Superfleet Supreme 10W-40 200L
Gulf Superfleet Supreme 10W-40 200L Gulf Superfleet XLE 10W-40- aukštos kokybės sintetinės technologijos alyva, specialiai sukurta naudoti Euro IV ir Euro V dyzeliniuose varikliuose, reikalaujančiuose low SAPS technologijos produktų su DPF dyzelinių dalelių filtrų sistemomis; taip pat su EGR sistem..
Išparduota!
Gulf STOU Super Tractor Oil Univ.10W-30 20L
Gulf STOU Super Tractor Oil Univ.10W-30 20L Gulf Super Tractor Oil Universal 10W-30- ypač universali alyva, skirta žemės ūkio technikai. Pagaminta iš specialių bazinių alyvų ir novatoriško priedų paketo. Ji naudojama varikliuose, pavarų dėžėse, varančiuose tiltuose bei hidrosistemose, jei gamintojo..
Išparduota!
Gulf STOU Super Tractor Oil Univ.10W-30 200L
Gulf STOU Super Tractor Oil Univ.10W-30 200L Gulf Super Tractor Oil Universal 10W-30- ypač universali alyva, skirta žemės ūkio technikai. Pagaminta iš specialių bazinių alyvų ir novatoriško priedų paketo. Ji naudojama varikliuose, pavarų dėžėse, varančiuose tiltuose bei hidrosistemose, jei gamintoj..
Išparduota!
Gulf Universal Tractor Transmission Oil 80W (UTTF) 200L
Gulf Universal Tractor Transmission Oil 80W (UTTF) 200L Gulf Universal Tractor Transmission Fluid 80W- transmisinė/hidraulinė alyva, pagaminta iš mineralinės alyvos su specialiais priedais. Skirta naudoti šiuolaikinių traktorių, kelio mašinų bei kitos žemės ūkio technikos transmisijose bei hidrosis..
Išparduota!
Gulf Formula CX 5W-30 200L
Gulf Formula CX 5W-30 200L Gulf Formula CX 5W-30- ypač veiksminga sintetinė universali, mid SAPS reikalavimus atitinkanti, benzininių ir dyzelinių variklių alyva. Ji skirta visiems šiuolaikiniams keleivinių automobilių, visureigių, mikroautobusų ir nedidelės galios sunkvežimių su turbokompresoriumi..
Išparduota!
Gulf Formula G 5W-40 200L
Gulf Formula G 5W-40 200L Gulf Formula G 5W-40- aukščiausio efektyvumo alyva, skirta lengvųjų automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams su turbokompresoriais, išmetimo dujų katalizatoriais ir be jų. Ji pagaminta iš kruopščiai parinktų sintetinių bazinių alyvų ir unikalaus „state-of-the-art..
Išparduota!
Gulf Formula GVX 5W-30 200L
Gulf Formula GVX 5W-30 200L Gulf Formula GVX 5W-30- universali, sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva, skirta Euro IV ir Euro V emisijos normas atitinkantiems automobiliams bei mikroautobusams. Ji pagamintas iš kruopščiai atrinktų sintetinių bazinių alyvų ir pažangių priedų paketo bei at..
Išparduota!
Gulf Formula ULE 5W-30 200L
Gulf Formula ULE 5W-30 200L Gulf Formula ULE 5W-30- aukščiausios kokybės universali benzininių ir dyzelinių variklių alyva, atitinkanti mid SAPS (sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros) reikalavimus. Ji pagaminta iš sintetinių bazinių alyvų ir subalansuoto priedų paketo bei rekomenduojama naujosios k..
Išparduota!
Gulf TEC Plus 10W-40 200L
Gulf TEC Plus 10W-40 200L Gulf TEC Plus 10W-40- kokybiška, universali pusiau sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva. Ji pagaminta iš sintetinių ir mineralinių bazinių alyvų, subalansuoto, efektyvaus veikimo priedų paketo bei skirta lengviems automobiliams, furgonams, visureigiams ir nedid..
Išparduota!
Gulf Formula GVX 5W-30 1L
Gulf Formula GVX 5W-30 1L Gulf Formula GVX 5W-30- universali, sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva, skirta Euro IV ir Euro V emisijos normas atitinkantiems automobiliams bei mikroautobusams. Ji pagamintas iš kruopščiai atrinktų sintetinių bazinių alyvų ir pažangių priedų paketo bei atit..
Išparduota!
Gulf Formula EFE 0W-20 1L
Gulf Formula EFE 0W-20 1L Gulf Formula EFE 0W-20- aukščiausios kokybės sintetinė universali benzininių ir dyzelinių variklių alyva, ypač rekomenduojama Volvo automobiliams bei atitinka VCC RBS0-2AE specifikaciją. Jos gamyboje naudojama pažangi bazinė alyva bei specialus, subalansuotas priedų paketa..
Išparduota!
Gulf Formula EFE 0W-20 4L
Gulf Formula EFE 0W-20 4L Gulf Formula EFE 0W-20- aukščiausios kokybės sintetinė universali benzininių ir dyzelinių variklių alyva, ypač rekomenduojama Volvo automobiliams bei atitinka VCC RBS0-2AE specifikaciją. Jos gamyboje naudojama pažangi bazinė alyva bei specialus, subalansuotas priedų paketa..
Išparduota!
Gulf Formula GVX 5W-30 4L
Gulf Formula GVX 5W-30 4L Gulf Formula GVX 5W-30- universali, sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva, skirta Euro IV ir Euro V emisijos normas atitinkantiems automobiliams bei mikroautobusams. Ji pagamintas iš kruopščiai atrinktų sintetinių bazinių alyvų ir pažangių priedų paketo bei atit..
Išparduota!
Gulf Formula GVX 5W-30 5L
Gulf Formula GVX 5W-30 5L Gulf Formula GVX 5W-30- universali, sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva, skirta Euro IV ir Euro V emisijos normas atitinkantiems automobiliams bei mikroautobusams. Ji pagamintas iš kruopščiai atrinktų sintetinių bazinių alyvų ir pažangių priedų paketo bei atit..
Išparduota!
Gulf HT Fluid TO-4 10W 20L
Tai sunkiai apkrautų PowerShift transmisijų skystis, specialiai sukurtas PowerShift transmisijoms, galiniams tiltams ir šlapiems stabdžiams didelėmis apkrovomis dirbančiai bekelės įrangai, naudojamai žemės darbams, kasybai ir medienos ruošai, kelių transporte bei žemės ūkyje. Šis skystis yra paga..
Išparduota!
Gulf Formula CX 5W-30 20L
Gulf Formula CX 5W-30 20L Gulf Formula CX 5W-30- ypač veiksminga sintetinė universali, mid SAPS reikalavimus atitinkanti, benzininių ir dyzelinių variklių alyva. Ji skirta visiems šiuolaikiniams keleivinių automobilių, visureigių, mikroautobusų ir nedidelės galios sunkvežimių su turbokompresoriumi,..
Išparduota!
Gulf Superfleet XLE 10W-40 4L
Gulf Superfleet XLE 10W-40 4L Gulf Superfleet XLE 10W-40- aukštos kokybės sintetinės technologijos alyva, specialiai sukurta naudoti Euro IV ir Euro V dyzeliniuose varikliuose, reikalaujančiuose low SAPS technologijos produktų su DPF dyzelinių dalelių filtrų sistemomis; taip pat su EGR sistemomis. ..
Išparduota!
Gulf Supreme Duty XLE 10W-30 20L
Gulf Supreme Duty XLE 10W-30 20L Gulf Supreme Duty XLE 10W-30- alyva, skirta didelio galingumo IV ir Euro V dyzeliniams varikliams, dirbantiems sudėtingais rėžimais. Produktas pagamintas pagal unikalią technologiją, kuri įgalina modifikuotos aukšto klampos indekso bazinės alyvos suderinimą su pažan..
Išparduota!
Gulf Harmony AW 32 20L
Gulf Harmony AW 32 20L..
Išparduota!
Gulf Harmony AW 46 20L
Gulf Harmony AW 46 20L..
Išparduota!
Gulf Harmony HVI 32 20L
Gulf Harmony HVI 32 20L..
Išparduota!
Gulf Harmony HVI 46 20L
Gulf Harmony HVI 46 20L..
Išparduota!
Gulf Formula CX 5W-30 1L
Gulf Formula CX 5W-30 1L Gulf Formula CX 5W-30- ypač veiksminga sintetinė universali, mid SAPS reikalavimus atitinkanti, benzininių ir dyzelinių variklių alyva. Ji skirta visiems šiuolaikiniams keleivinių automobilių, visureigių, mikroautobusų ir nedidelės galios sunkvežimių su turbokompresoriumi, ..
Išparduota!
Gulf Formula CX 5W-30 4L
Gulf Formula CX 5W-30 4L Gulf Formula CX 5W-30- ypač veiksminga sintetinė universali, mid SAPS reikalavimus atitinkanti, benzininių ir dyzelinių variklių alyva. Ji skirta visiems šiuolaikiniams keleivinių automobilių, visureigių, mikroautobusų ir nedidelės galios sunkvežimių su turbokompresoriumi, ..
Išparduota!
Gulf Harmony AW 32 200L
Gulf Harmony AW 32 200L..
Išparduota!
Gulf Harmony AW 46 200L
Gulf Harmony AW 46 200L..
Išparduota!
Gulf Harmony HVI 32 200L
Gulf Harmony HVI 32 200L..
Išparduota!
Gulf Harmony HVI 46 200L
Gulf Harmony HVI 46 200L..
Išparduota!