alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Transmisinė Alyva Kroon-Oil Gearlube Racing 75W-140 1L

Gamintojas: Kroon-Oil
Prekės kodas: ALY-KR33720
Alyvos klampumas (SAE): 75W-140
Talpa: 1 L
Transmisijos tipas: Mechaninė
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 19.51€
be PVM: 16.12€

Alyva Kroon-Oil Gearlube Racing 75W-140

Gearlube Racing 75W-140 yra sintetinė hipoidinė transmisijos alyva, specialiai sukurta naudoti diferencialuose, tiek su riboto slydimo diferencialo sankabomis, tiek be jų, ir labai didelės apkrovos transmisijose, kurios dažnai naudojamos automobilių sporto pasaulyje. Todėl Gearlube Racing 75W-140 galima naudoti visuose įvairių BMW M-Sport modelių diferencialuose ir kelių visureigių, kuriems reikalinga SAE 75W-140 hipoidinė alyva, diferencialuose.

PRODUKTO SPECIFIKACIJOS

Kroon-Oil Gearlube Racing 75W-140  
API GL-5
BMW MSP/A(level)

Jau daugiau kaip 100 metų KROON-OIL gamina išskirtinai aukščiausios kokybės alyvą ir yra pirmaujanti tepalų gamintoja pasaulyje. Naudojant pažangiausias technologijas ir atliekant mokslinius tyrimus KROON-OIL gamina tepalus visoms transporto priemonėms: lengviesiems automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, žemės ūkio technikai, laivams, motociklams ir motoroleriams. Taip pat turi platų asortimentą produktų maisto pramonei.

KROON-OIL alyva yra gaminama Olandijoje ir eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Kaip nepriklausomas gamintojas KROON-OIL atidžiai stebi technikos tendencijas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius, taip pat kuria individualius sprendimus atsižvelgiant į skirtingus vartotojų poreikius.