alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Žieminis langų plovimo skystis (-21°C) 4 l Shell

Gamintojas: Shell
Prekės kodas: Aly-4-79602
Talpa: 4 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 10.50€ 7.87€
be PVM: 6.50€

Žieminis langų plovimo skystis (-21°C) 4 l

Shell Langų pl.sk. (žieminis) -21°: Aukštos kokybės žieminis priekinio stiklo, žibintų ir langų ploviklis efektyviai ir greitai pašalinantis važiuojant nusėdančius nešvarumus, nuo kelio paviršiaus pakeltą purvą ir druskas. Apsaugo apiplovimo sistemą nuo užšalimo ir pažeidimų. Izopropilo alkoholio su Monoetilenglikoliu kompleksas mažina garavimą ir neleidžia atsirasti „ekrano efektui“. Efektyviai valo ir nepalieka dryžių, užtikrina gerą matomumą sudėtingomis žiemos sąlygomis. Žieminis langų apiplovimo skystis Shell nekenkia chromui, lakuotiems, guminiams ir plastikiniams paviršiams, taip pat nekenkia polikarbonato lempoms. Palieka malonų kvapą. Galiojimo terminas nurodytas ant pakuotės. Naudojimo instrukcija: paruoštas naudojimui, skiesti nereikia. Priekinio stiklo apledėjimo atveju, mes siūlome naudoti ledo tirpiklį „De-icer“.

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.