alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Vasarinis langų plovimo sk. 2 l Shell

Gamintojas: Shell
Prekės kodas: Aly-4-79601
Talpa: 2 L
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 3.57€ 2.98€
be PVM: 2.46€

Vasarinis langų plovimo sk. 2 l Shell

Aukštos kokybės Shell vasarinis priekinio stiklo, žibintų ir langų ploviklis efektyviai ir greitai pašalinantis važiuojant nusėdančius nešvarumus ir nuo kelio paviršiaus pakeltą purvą. Specialiai parinkta vasarinė sudėtis tirpdo ir pašalina vabzdžių liekanas, paukščių išmatas ir žiedadulkes. Priekinis stiklas lieka švarus ir be dėmių. „Shell“ vasarinis stiklų ploviklio koncentratas nekenkia chromuotoms, lakuotoms, guminėms ir plastikinėms detalėms ir saugus polikarbonatiniams priekiniams žibintams. Palieka malonų kvapą. Skirtas naudoti aukštesnėje kaip 0 °C temperatūroje. Paruoštas naudoti.

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.