alyva.lt - specializuota alyvos parduotuvė

Krepšelyje:

0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Filtruoti:
Naujausi straipsniai

Vasarinis langų plovimo koncentratas 1:100 0,25 l Shell

Gamintojas: Shell
Prekės kodas: Aly-4-70097
Pristatymas: 1-2 darbo dienos
Kaina: 3.63€ 3.03€
be PVM: 2.50€

Vasarinis langų plovimo koncentratas 1:100 0,25 l

Shell vasarinis langų plovimo koncentratas 1:100, Aukštos kokybės vasarinis langų plovimo koncentratas. Efektyviai ir greitai pašalina nusėdančius nešvarumus ir nuo kelio paviršiaus pakeltą purvą. Specialiai parinkta vasarinė sudėtis tirpdo ir pašalina vabzdžių liekanas, paukščių išmatas ir žiedadulkes. Priekinis stiklas lieka švarus ir be dėmių. „Shell“ vasarinis stiklų ploviklio koncentratas nekenkia chromuotoms, lakuotoms, guminėms ir plastikinėms detalėms ir saugus polikarbonatiniams priekiniams žibintams. Palieka malonų kvapą.

Skirtas naudoti aukštesnėje kaip 0 °C temperatūroje.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Naudojimas: atsukite dangtelį, pripildykite dozavimo sekciją (spaudžiant apatinę buteliuko dalį) ir į langų plovimo skysčio bakelį įpilkite vieną dozę (25ml) koncentrato kartu su 2.5 litro vandens.

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.